Izabrani polaznici i polaznice Programa obuke nove generacije trenera/ica u organizacijama civilnog društva

TACSO by Civic Initiatives header

Beograd, 03.mart, 2016.godine – Povodom poziva TACSO Resursnog centra Građanskih inicijativa (TACSO RC GI) uz podršku TACSO kancelarije u Srbiji  u vezi sa Programom obuke nove generacije trenera/ica za proces strateškog planiranja i javnog zastupanja u organizacijama civilnog društva, obaveštavamo vas da je proces selekcije završen i da su, prema prethodno utvrđenim kriterijumima, izabrani sledeći kandidati/kinje:

Za Trening za trenere za strateško planiranje:

  1. Jelena Mihailović (Trag fondacija, Beograd)
  2. Dragana Soćanin (Udruženje građana RODITELJ, Beograd)
  3. Nikola Koruga (Društvo za obrazovanje odraslih, Beograd)
  4. Bojana Miković (Fondacija za mlade Obrenovca)
  5. Zorica Šorak (Forum za razvoj civilnog društva, Kragujevac)
  6. Predrag Stošić (Lebane Udruženje žena RUŽA, Lebane)
  7. Teo Taraniš (Akademska inicijativa “Forum 10”, Novi Pazar)
  8. Miroslav Keveždi (Udruženje “InCult”, Novi Sad)
  9. Marinela Šćepanović (Društvo defektologa Vojvodine, Sombor)
  10. Ivana Stošić (Romski centar za demokratiju, Vranje)
  11. Jelena Ružić (Žensko udruženje kolubarskog okruga- ŽUKO, Lazarevac)
  12. Dragana Stanković Gaić (Centar za proizvodnju znanja i veština, Sremski Karlovci)
  13. Aleksandar Prica (Asocijacija DUGA, Šabac)
  14. Maja Ciganović (Centar za afirmaciju žena u sportu, Novi Sad)
  15. Dane Pribić (Centar za razvoj demokratskog društva „Europolis“, Novi Sad)

Prvi modul će biti održan od 10. do 12. marta, 2016. godine u Beogradu.

Drugi modul će biti održan od 11. do 13.aprila, 2016.godineu Kragujevcu.

Za Trening za trenere za javno zastupanje:

  1. Nataša Vukmirović (Link plus, Beograd)
  2. Marina Simeunovic (Inicijativa romskih studentkinja – neformalna, Ljubovija)
  3. Ivana Todorović (BELhospice, Beograd)
  4. Miroslav Tamburić (Udruženje Forum civilne akcije FORCA, Požega)
  5. Jelena Stojanović (Savez slepih Srbije, Smederevo)
  6. Saša Radošević (CEKOM Zrenjanin )
  7. Snežana Đapić (Biro za društvena istraživanja BIRODI, Beograd)
  8. Marijana Jović (Ženska mirovna grupa – Pančevo, Pančevo)
  9. Milenka Obradović (Centar za proizvodnju znanja i veština, Novi Sad)
  10. Alma Junis (Udruženje samohranih roditelja i jednoroditeljskih porodica ZAJEDNO, Novi Pazar)
  11. Vladan Đukanović (Krovna organizacija mladih Srbije, Beograd)
  12. Vladimir Radojičić (Trag fondacija, Beograd)
  13. Aleksandra Aleksić (Veles – Vladičin Han, Vladičin Han)
  14. Moma Jovanović (Regionalna gradska unija RGU, Požarevac)
  15. Aleksandar Elezović (Udruženje BAZAART, Beograd)

Prvi modul će biti održan od 16. do 18. marta, 2016. godine u Beogradu.

Drugi modul će biti održan od 11. do 13.maja, 2016.godineu Kragujevcu.

Trenerski tim ispred TACSO Resursnog centra Građanskih inicijativa predvodi Dubravka Velat.

Zahvaljujemo se svim zainteresovanim kandidatima.

Picture1